cementová dlažba

Ručně vyrobená orientální cementová dlažba 20×20 cm tl. 15 mm, je ekologická, za studena vyrobená. Po položení je nutné dlažbu naimpregnovat pro trvalé uzavření povrchu proti nečistotám stejně jako cihlovou dlažbu. Dále doporučujeme ji voskovat, získá tím jemně saténový nádech a ochrana povrchu je ještě dokonalejší.

Vyrobíme pro vás

  • vlastní barevnost u každého dostupného vzoru,
  • nebo si můžete nechat vyrobit vlastní vzor na zakázku,
  • v rámci možností materiálu lze vyrobit tvar a velikost dle vašich požadavků.

Pro míchání barev pro vás máme online simulátor, kde si vyberete vzor a potom už jen mícháte barvy. Po klepnutí na tlačítko níže budete přesměrováni na stránky simulátoru, předtím si však, prosíme, přečtěte charakteristiku cementové dlažby.

CHARAKTERISTIKA CEMENTOVÉ DLAŽBY: Člověk musí přijmout materiál takový, jaký je, musí počítat s tím, že není dokonalý, i co se týká údržby. Je zcela ručně vyrobený a jeho kvalita závisí na práci jednotlivce, který danou kachli zrovna vyrábí. Za tu cenu však máte doma krásný a ojedinělý produkt vyrobený jiným člověkem, malé umělecké dílo, jednoznačný originál. Tato dlažba je určena pro ekologické nadšence a milovníky přírodního bydleníPokud hledáte na kachli každou skvrnku a nedokonalost, pak cementová dlažba není pro vás, doporučujeme vám se poohlédnout po keramické imitaci. Na tyto kachle nelze poskytovat standardní záruky, neboť jsou 100% handmade a nepodléhají stavebním normám v pravém slova smyslu, jsou zkoušeny místními testy v zemích svého původu, ale ty nemusí vyhovovat vašim standardům či evropskému myšlení. Přesto je to materiál prověřený staletími a má svou velkou skupinu obdivovatelů. Budete to i vy?
Dlažba se skvěle hodí pro památkově chráněné a historické objekty nebo tam, kde potřebujete doplnit či nahradit stávající poškozenou dlažbu. To platí například i pro historické chalupy a selská stavení.

Cementová dlažba je ideální pro:

  • historické objekty
  • rekonstrukce památkově chráněných objektů
  • individuální projekty
  • veřejné a soukromé projekty

POZOR. Jedná se o dlažby vyráběné na zakázku, je tedy nutné (pokud není skladem na eshopu) objednat minimálně 25 m².

Máte otázku k produktu nebo chcete objednat?
Napište nám, co Vás zajímá, odpovíme co nejdříve.